Služby a produkty

Barevné a ČB kopie, tisk a skenování:

Tiskneme na digitální tiskárně Rex-Rotary, do formátu A3

Tisk na papíry 80g až 300g/m2

Tisk na etikety a fólie A4

Fotografie vám vytiskneme na arch A4 lesk 250g/m2

Skenujeme přímo na USB nebo pošleme sken na zvolený email, ve formátu PDF

ČB běžné kopie a tisk dokumentů:

Tiskneme na digitální tiskárně Konica Minolta – Bizhub, do formátu A3

Tisk na papíry 80g


Vizitky a oznámení DL, A6

Mimo klasických bílých papírů pro tisk, typu lesklá nebo matná křída máme  k dispozici i některé další grafické materiály. Vhodné například na vizitky, svatební tiskoviny, svatební oznámení, pozvánky, jmenovky na stůl, jídelní lístky a další zajímavé aplikace.

Jde o o papíry, které na první pohled zaujmou jak barvou, tak i na dotek příjemnou jemnou strukturou. Tiskoviny k možnosti výběru.


Razítka

Nabízíme skvělé řešením v podobě cenově přijatelných, no i přesto velice kvalitních razítek popředních rakouských výrobců Trodat a Colop.
Vyberte si u nás z široké nabídky razítek všech dostupných rozměrů a tvarů. Razítka Colop Printer a Trodat  jsou pro spolehlivé a pravidelní používání vyrobeny z kvalitních materiálů. Různé modely jsou dostupné ve více provedeních: datumové a číslovací razítka s textovou plochou, na které si můžete sami navrhnout libovolný text, logo, nebo nenároční obrázek. Naleznete zde taky číslovací a datumové razítka s předem připraveným textem pro snadnější práci ve skladovém hospodářství, nebo pro archivaci dokumentů.

Lamino

Používáme laminovací fólie 125 µm s těmito formáty:

 kartičky, A5, A4 a A3.

Potisk textilu a předmětů (podložka pod myš, puzzle a hrnky)

Darovat triko nebo hrnek s vlastním motivem, je vždy dobrý nápad. Je to originální a velmi praktický překvapení, který udělá radost každému. To je důvod, proč přinášíme různé druhy potisků přizpůsobených jak pro páry, pro otce a matky, pro prarodiče nebo pro učitele, tak i děti a jiné.

 Kromě toho si můžete libovolně zvolit obrázek přizpůsobit pomocí textu nebo pouhým výběrem mezi naše zábavné návrhy.

Potisky vyrábíme na naše bílá a černá trika nebo i vaše donesené (je potřeba 100% bavlna).

Puzzle máme k dispozici maximálně ve formátu A4.